Części do dyferencjału Dniepr

Skocz do:Dyferencjał,Obudowa,Przekładnia,Przekładnia,Karter do napędu,Srodek reduktora,Reduktor

Lp. Nazwa Opis
265. Dyferencjał kompletny  
266. Szczeka hamulcowa szt.2  
267. Grzybek szt.2  
268. Sruba stożkowa regulacyjna  
269. Spreżyna szt.2  
270. Wkret specjalistyczny  
271. Dzwignia rozpierajaca szczeki  
Do góry

Lp. Nazwa Opis
275. Obrecz aluminiowa dociskowa  
276. Simering kołnieżowy specjalistyczny  
277. Sruba montażowa + podkładka spreżysta M6  
278. Kosz grzybków  
279. Karter  
280. Korek spustowy  
281. Uszczelka aluminiowa  
282. Tuleja łożyska igiełkowego zewnetrzna  
283. Podkładka papierowa  
284. Pokrywa boczna karteru  
285. Podkładka + nakretka M8x1  
285a. Wkret M10x1 - M10x1,5 (od strony aluminium) szt.5  
286. Wkret specjalistyczny pod amortyzator szt.1  
287. Szpilka karteru M8x1,5 - M8x1 szt.5  
288. Kalamitka smarujaca  
289. Podkładka uszczelniajaca  
290. Miarka oleju  
291. Korek ochronny miarki oleju  
292. Tulejka  
293. Spreżyna simeringu kołnierzowego  
294. Wkret M6 handlowy  
Do góry

Lp. Nazwa Opis
300. Podkładka dystansowa regulacyjna ilosc sztuk w zależnosci od potrzeby  
301. Wieniec przekładni zebatej  
302. Podkładka podwójna specjalistyczna  
303. Zabierak koła  
304. Sruba montarzowa wienca przekładni M8x1,5 (w nowych typach)  
305. Łożysko kulkowe nr 207 Wymiar 72x35 wysokosc 17
306. Podkładka dystansowa miedziana  
307. Tuleja dystansowa osi koła  
308. Uszczelka filcowa  
309. Wałeczek łożyska igiełkowego Wymiar 3x15,8 szt.45 (znormalizowane)
310. Simering skretki Wymiar 49,3x33,8x8 szt.2
311. Spreżyna simeringu skretki szt.2  
312. Skretka dyferencjału  
313. Oring uszczelniajacy gumowy  
314. Podkładka dystansowa regulacyjna ilosc wedłóg potrzeby  
315. Łożysko dwurzedowe nr 3086304 Wymiar 52x20 wysokosc 22,22
316. Koło zebate atakujace przekładni dyferencjału Wymiar srednica 32x13 wysokosc 20, nr 874901
317. Łożysko  
Do góry

Lp. Nazwa Opis
320. Korpus dyferencjału zewnetrzny  
321. Uszczelka aluminiowa + korek spustowy oleju  
322. Uszczelka papierowa  
323. Pokrywa karteru srodkowa  
324. Nakretka + podkładka M8x1  
325. Szpilka montażowa szt.2 M8x1,5 - M8x1  
326. Uszczelka papierowa  
327. Kalamitka  
328. Tulejka  
329. Korek spustowy + uszczelka aluminiowa  
330.  
331. Spreżyna simeringu kołnierzowego  
332. Wkret montażowy M6  
333. Simering kolnierzowy  
334. Pokrywa aluminiowa dociskowa  
335. Wkret M6 + podkładka spreżynowa (handlowy)  
335a. Kosz grzybków  
336. Szalka łożyska trzbieżniowa  
337. Korpus główny dyferencjału  
338. Uszczelka aluminiowa  
339. Miarka oleju  
340. Osłona plastikowa miarki oleju  
341. Wkret montażowy M5 (handlowy) szt.4  
342. Pokrywka wlewu oleju  
343. Uszczelka pokrywki wlewu oleju  
Do góry

Lp. Nazwa Opis
350. Osłona gumowa harmonijkowa  
351. Osłona gumowa kołpaka reduktora  
352. Kołpk reduktora  
353. Belka kardana długa reduktora  
354. Kalamitka  
355. Widełki krzżaka  
356. Zabezpieczenie segera + czapeczka krzyżaka + podkładka blaszana + uszczelka gumowa x4  
357. Kalamitka  
358. Zawleczka, nakretka koronkowa M8x1, podkładka płaska 8mm  
359. Simering 49x34 wysokosc 8 x2 szt.  
360. Spreżyna simeringu  
361. Skretka reduktora (lewy gwint niezamienna z dyferencjałem)  
362. Oring uszczelnijacy  
363. Podkładka  
364. Łożysko dwurzedowe 3086304 Wymiar 52x20 wysokosc 22,22
365. Tulejka dystansowa miedzyłożyskowa  
366. Łożysko typ 204 Wymiar 47x20 wysokosc 14
367. Koło zebate napedowe reduktora  
368. Klin krzyżaka kardana  
369. Widełki krzyżaka kardana pod klin  
370. Kołek ustalajacy belki kardana  
371. Nakretka koronkowa osi przyczepy  
372. Podkładka specjalistyczna  
373. Os koła przyczepy  
374. Łożysko kulkowe typ 206 Wymiar 62x30 wysokosc 15
375. Spreżyn simeringu  
376. Simering koła Wymiar 38x24,8 wysokosc 8
377. Tuleja dystansowa  
378. Zabierak koła  
379. Łożysko koła typ 110 Wymiar 80x50 wysokosc 16
380. Podkładka płaska  
381. Zawleczka  
382. Nakretka koronkowa  
Do góry

Lp. Nazwa Opis
390. Simering skretki Wymiar 49x34x8
391. Spreżyna simeringu  
392. Skretka dyferencjału  
393. Oring skretki  
394. Łożysko dwurzedowe 6304 Wymiar 52x20x22,22
395. Podkładka dystansowa mała (ilosc w zależnosci od potrzeby)  
396. Koło zebate atakujace 8 zebow  
397. Łożysko igiełkowe typ 874901 Wymiar 32x13x20
398. Koło zebate napedzajace satelity  
399. Rura dystansowa wewnetrzna  
400. Igiełka bieżni Wymiar 15,8x3 szt.45 x2 bieżnie
401. Łożysko typ 105 Wymiar 47x25x15
402. Spreżyna simeringu  
403. Zabierak koła  
404. Simering koła Wymiar 38x25x8
405. Wałeczek trzeciej bieżni 6,5x6,5 szt.29  
406. Pierscien segera  
407. Wieniec przekładni zebatej 37 zebów  
408. Tuleja brazowa tarczy mechanizmu różnicowego  
409. Os koła zebatego satelitarnego  
410. Koło zebate satelitarne wysokie szt.2  
411. Koło zebate satelitarne niskie szt.2  
412. Tarcza kół satelitarnych  
413. Łożysko typ 110 Wymiar 80x50x16
414. Podkładka miedziana dystansowa duża  
415. Koło zebate przeniesienia napedu na reduktor  
416. Sruby montażowe łaczace wieniec z tarcza kół satelitarnych + podkładki zabezpieczajace zainane  
Do góry

Lp. Nazwa Opis
420. Pokrywa reduktora wewnetrzna (od strony motocykla)  
421. Uszczelk papierowa szt.2  
422. Tuleja gumowa (silentblok) amortyzatora  
423. Srub montażowa M8x1,5 pokrywy wewnetrznej i zewnetrznej  
424. Podkładka uszczelniajaca + korek spustowy oleju  
425. Podkładka spreżysta srednic 8mm  
426. Pokrywa hamulcowa reduktora (od strony koła)  
427. Spreżyna simeringu kołnieżowego  
428. Simering kołniezowy 59,6x51x5  
429. Pokrywa dociskowa simeringu aluminiowa  
430. Sruba laczaca pokrywe aluminiowa z tarcza hamulcowa  
431. Ramie wachacza reduktora  
432. Podkładka uszczelniajaca  
433. Miarka oleju reduktora  
434. Osłona plastikowa miarki oleju  
Do góry

Części nieuwzględnione w cenniku dostępne są na indywidualne zamówienie.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego.


© Sowiet-Moto 2004
Ostatnia aktualizacja