Części do skrzyni Dniepr

Skocz do:Karter,Pokrywa,Wałek sprzęgłowy,Wałek zdawczy,Zmiana biegów

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
160. Srube specjalistyczne montarzowe 2 szt.   ,00
161. Podkladka uszczelniajaca aluniniowa   ,00
162. Wałek gumowy amortyzujacy   ,00
163. Osłona blaszana   ,00
164. Podkładka stalowa srednica 5mm 2 szt.   ,00
165. Zawleczka 2 szt.   ,00
166. Trzpien   ,00
167. Bolec   ,00
168. Os kół zębatych rozruchowych   ,00
169. Podkładka specjalistyczna zabezpieczajaca (rozciaga spreżyne)   ,00
170. Podkładka zabezpieczajaca mała z wycieciem   ,00
171. Sruba M6 handlowa   ,00
172. Bolec ustalajacy pokrywy tylnej 2 szt.   ,00
173. Podkładka papierowa   ,00
174. Wkret M6   ,00
175. Podkładka specjalistyczna oporowa małego koła posredniego   ,00
176. Os krzywki właczjacy wsteczny bieg   ,00
177. Podkładka płaska + podkładka spreżynowa + nakretka M8x1   ,00
178. Wkret M6 + nakretka (zabezpiecza położenie dzwigni)   ,00
179. Rekojesć dzwigni wstecznego biegu   ,00
180. Nakretka + podkładka M5   ,00
181. Czujnik biegu jałowego   ,00
182. Podkładka specjalistyczna montażowa   ,00
183. Oring uszczelniajacy gumowy   ,00
184. Karter skrzyni przedni   ,00
185. Simering wałka srodkowego wymiar 45x31,5x7   ,00
186. Tuleja slizgowa ochronna   ,00
187. Simering wymiar 30x15,8x7   ,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
170. Simering wyjœcia ze skrzyni wymiar 48x36x8   5,00
171. Simering kopnika wymiar 34x19,5x8,5   4,00
172.     ,00
173. Oring   ,00
174. Odpowietrznik miarki oleju   3,00
175. Miarka oleju skrzyni   15,00
176. Uszczelka miarki oleju   1,00
177. Pokrywa skrzyni   120,00
178. Łożysko skrzyni typ 303 wymiar 47x17 wysokosc 14   15,00
179.     ,00
180a. Palec siłownika   5,00
180b. Sprężyna siłownika   5,00
180c. Palec siłownika z rowkiem   8,00
181. Uszczelka spustu oleju   1,00
182. Korek spustu oleju   3,00
183. Œruba pokrywy skrzyni M6 9 szt. Montuje pokrywe do karteru 2,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
190. Napinacz mechanizmu rozruchu   ,00
191. Oring napinacza Gumowy ,00
192. Zaczep sprzężyny rozruchowej   ,00
193. Sprężyna rozruchowa   ,00
194. Koło zębate rozruchowe (półksiężyc)   ,00
195. Wał mechanizmu rozruchu   ,00
196. Klin korby rozruchowej (sprzedaż razem z nakrętka M8x1)   ,00
197. Tulejka dystansowa   ,00
198. Korba rozruchowa   ,00
199. Nakładka gumowa korby rozruchowej   ,00
200. Sprężyna dociskowa   ,00
201. Podkładka dystansowa specjalistyczna z wypukleniem wewnętrznym   ,00
202. Koło zębate zaczepowe, małe   ,00
203. Koło zębate zaczepowe, duże   ,00
204. Podkładka dystansowa specjalistyczna z wypukleniem wewnętrznym   ,00
205. Wał odbiorczy mocy   ,00
206. Klin wału odbiorczego mocy   ,00
207. Koło zębate trzeciego biegu   ,00
208a. Koło zębate czwartego biegu standard 20 zębów ,00
208b. Koło zębate czwartego biegu (szybka czwórka 21 zębów)   ,00
209. Łożysko nr ...   ,00
210. Oring uszczelniajacy gumowy   ,00
211. Tulejka stalowa (bieżnia simeringu)   ,00
212. Podkładka specjalistyczna łożyska (słoneczko)   ,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
215. Koło zębate biegu posredniego   ,00
216. Koło zębate wstecznego biegu wału zdawczego   ,00
217. Podkładka stalowa   ,00
218. Podkładka dystansowa   ,00
219. Łożysko kulkowe typ 304 Wymiar 52x20x15 szt.2 ,00
220. Oring gumowy uszczelniajacy   ,00
221. Widełki wału zdawczego z tuleja slimacznicy   ,00
222. Podkładka płaska nakrętk koronkowej   ,00
223. Zawleczka nakrętki koronkowej   ,00
224. Nakrętka koronkowa   ,00
225. Slimaczek   ,00
226. Sruba M6   ,00
227. Bieżnie przesowek (zwane frezami)   ,00
228. Os wału zdawczego Goła ,00
229. Klin bieżni przesowki 4 szt. w skrzyni ,00
230. Tuleja koła zębatego jedynki dwojki i czworki (stalowa utwardzana)   ,00
231. Koło zębate I biegu   ,00
232. Przesowka I i II biegu oraz III i IV biegu (przesowki wzajemnie zamienne)   ,00
233. Koło zębate II biegu   ,00
234. Koło zębate III biegu   ,00
235. Tuleja brazowa IV biegu   ,00
236. Koło zębate IV biegu   ,00
237. Podkładka dystansowa łożyska   ,00
238. Łożysko nr ... Wymiary: ...   ,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
240a. Nakrętka M8x1 drobnozwojowa   ,00
240b. Podkładka sprężynowa srednica 8mm   ,00
240c Podkładka płaska srednica 8mm   ,00
240d. Dzwignia nożna zmiany biegow   ,00
240e. Wał dzwigni nżnej zmiany biegow   ,00
240. Pedał nożny zmiany biegow (sprzedaż tylko w komplecie)   ,00
241. Sprężyna specjalistyczna mechanizmu zmiany biegow   ,00
242. Krzywka mechanizmu zmiany biegow (zwane rogami)   ,00
243. Podkładka płaska srednica 8mm wału zmiany biegow   ,00
244. Nakrętka koronkowa M8x1   ,00
245. Zawleczka nakrętki koronkowej   ,00
246. Prowadnica tarczy zmiany biegow krotka   ,00
247. Sprężyna specjalistyczna dociskajaca dzwignię ustalajaca położenie biegu   ,00
248. Dzwignia ustalajaca położenie biegu, zapobiega wyżucaniu biegow   ,00
249. Podkładka płaska srednica 6mm   ,00
250. Prowadnica widełek długa   ,00
251. Widełki wstecznego biegu   ,00
252. Widełki I i II biegu   ,00
253. Widełki III i IV biegu   ,00
254. Zawleczka   ,00
255. Krzywka sterowania mechanizmu zmiany biegow (zwana dalej gitara)   ,00
256. Tarcza sterujaca krzywka   ,00
257. Podkładka płaska srednica 8mm   ,00
258. Sprężyna dosciskajaca tarcze sterujaca   ,00
259. Nakładki gumowe pedału zmiany biegow   ,00
.   ,00
Do góry

Części nieuwzględnione w cenniku dostępne są na indywidualne zamówienie.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego.


© Sowiet-Moto 2004
Ostatnia aktualizacja