Części do zawieszenia Dniepr

Skocz do:Zawieszenie,Amortyzator przedni,Amortyzator skrętu,Kierownica z osprzetem

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
490. Półka gurna   ,00
491. Półka dolna   ,00
492. Sruba montażowa półki M10x1   ,00
493. Laga   ,00
494. Pierscien zabezpieczajacy   ,00
495. Tuleja prowadzaca lage   ,00
496. Tuleja prowadzaca tuleje z kołnierzem górna   ,00
497. Sruba specjalistyczna z wyżłobieniem gwint M8x1   ,00
498. Błotnik przedni   ,00
499. Osłona blaszana zawieszenia (nazywana kożuchem) lewa + prawa wzajemnie niezamienne   ,00
500. Tuleja dystansowa gumowa z kołnierzem   ,00
501. Podkładka stalowa gruba   ,00
502. Korek lagi   ,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
510. Nakretka M8x1   ,00
511. Tulejka specjalistyczna   ,00
512. Pret amortyzatora   ,00
513. Spreżyna amortyzatora   ,00
514. Tłok amortyzatora   ,00
515. Kołek ustalajacy   ,00
516. Tulejka   ,00
517. Nakretka M8x1   ,00
518. Przeciwnakretka M8x1   ,00
519. Cylinder roboczy obustronnie gwintowany   ,00
520. Wkret spustowy M6 z podkładka uszczelniajaca   ,00
521. Zaslepka cylindra roboczego   ,00
522. Kołek naprowadzajacy zaslepki cylindra   ,00
523. Wkret M8x1 łaczacy cylinder roboczy z pochwa dolna + podkładka płaska + podkładka uszczelniajaca   ,00
524. POchwa dolna lagi prawa na gwint   ,00
525. Skretka pochwy   ,00
526. Spreżyna simeringu   ,00
527. Uszczelniacz zgarniajacy   ,00
528. Podkładka metalowa   ,00
529. Uszczelka filcowa   ,00
530. Skretka simeringu   ,00
531. Osłona blaszana prawa   ,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
535. Drażek amortyzatora skretnego bakielitowy   ,00
535a. Drażek amortyzatora skretnego aluminiowy   ,00
536. Nakretka kontrujaca (montowana nad półka)   ,00
537. Podkładka zabezpieczajaca zaginana   ,00
538. Nakretka dolna regulacji luzu szesciokatna   ,00
539. Łożyska kulkowe Wymiar 51x34x12 ,00
540. Zaczep matowany z półka   ,00
541. Zaczep unieruchamiajacy montowany z rama   ,00
542. Podkładka dociskowa czteroramienna   ,00
543. Tuleja gwintowana z kołnierzem   ,00
544. Podkładki cierne   ,00
545. Oring gumowy osłony blaszanej   ,00
546. Osłona blaszana przeciwpyłowa   ,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
550. Nakładka gumowa lewa   ,00
551. Sruba M8x1 drobnozwojowa + podkładka + nakretka   ,00
552. Uchwyt kierownicy   ,00
553. Wkret regulacyjny oporowy raczki gazu   ,00
554. Rekojesc gazu   ,00
555. Nakładka gumowa raczki kierownicy   ,00
556. Rura kierownicy   ,00
557. Wkret łaczacy homonto z raczka   ,00
558. raczka hamulca aluminiowa lub stalowa   ,00
559. Homonto raczki hamulca   ,00
560. Sruby sciskajace homonta szt.2   ,00
561. Homonto lewe sprzegła   ,00
562. Raczk sprzegła aluminiowa lub stalowa   ,00
Do góry

Części nieuwzględnione w cenniku dostępne są na indywidualne zamówienie.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego.


© Sowiet-Moto 2004
Ostatnia aktualizacja