Części do Urala

Skocz do:Cały,Karter,Pokrywa,Korbowód,Cylindry,RozrządPompa olejowa

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
  Cały silnik   3200,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
1. Karter silnika Nie uzbrojony  320,00
2. Szpilka karteru Wkręcana od góry karteru przy alternatorze bez nakrętki, mocuje uchwyt silnika z karterem, gwint M8x1,5 i M8x1 5,00
3. Nakrętka korpusu karteru  Dociska koło zębate napędu pompy, mocowana na klucz 22, wkręcana do kateru silnika 32,00
4. Uszczelka alternatora Papierowa, montaż między karterem a alternatorem. 2,00
5. Szpilka karteru Mocująca alternator z karterem, gwint M10x1,5 i M10x1, wkręcana od góry karteru przy alternatorze 5,00
6. Bagnet poziomu oleju Stalowy pasek blachy z wskaźnikiem poziomu oleju (min i max) 25,00
7. Podkładka bagnetu oleju Aluminiowa 1,00
8. Szpilka karteru Mocuje skrzynię biegów do kartera silnika 4,00
9. Tuleja wałka rozrządu Brązowa 28,00
10. Zabezpieczenie otworu kontrolnego Wytłoczka gumowa - zaślepka wciskana w karter przy kole zamachowym 4,00
11. Nakrętka M10x1, ogólnie stosowana w karterze 1,80
12. Misa oleju Stalowa, płytka, bez korka spustowego, z wytłoczeniem na pompę 45,00
13. Misa oleju Aluminiowa, głęboka, bez korka spustowego, z odlewem na pompę 140,00
14. Uszczelka misy oleju Korkowa 12,00
15. Korek spustowy misy oleju Stalowy, z aluminiową lub miedzianą podkładką 3,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
21a. Dekiel pokrywy karteru Nowy. Przykrywa aparat zapłonowy. Z masy plastycznej. 40,00
21b. Dekiel pokrywy karteru Nowy. Przykrywa aparat zapłonowy. Aluminiowy. 60,00
22. Aparat zapłonowy mechaniczny Kompletny. Odsrodkowy, automatyczne przyspieszenie zapłonu, stary typ (ze skrzydełkami, bez ruchomej poprzeczki). 12 V 120,00
23. Śruba sprężynująca Czterokątna, dociska kopułkę aparatu zapłonowego 18,00
24. Simmering wałka rozrządu Wymiar 15mm / 30mm / 7mm 5,00
25. Obudowa wałka rozrządu Metalowa 22,00
26. Podkładka obudowy wałka rozrządu   2,00
27. Filtr oleju Włosiankowo-papierowy, montaż w przedniej pokrywie karteru  12,00
28. Oring filtra oleju   2,00
29. Śruba filtra oleju   43,00
30. Uszczelka podpory przedniej Papierowa lub kręgilitowa, montaż między karterem a przednią pokrywą karteru 5,00
31. Pokrywa podpory przedniej wału Stalowa, z lejkiem smarującym, motowana do podpory przedniej 35,00
32. Łożysko Typ 206  15,00
33. Podpora przednia wału Stalowa, sama wytłoczka - kosz na łożysko 48,00
34. Uszczelka podpory tylnej wału Papierowa, montaż między karterem a tylną pokrywą karteru 3,00
35. Podpora tylna wału Aluminiowa, sam odlew  87,00
36. Łożysko kulkowe 72mm x 35mm x 17mm  15,00
37. Pokrywa wału Aluminiowa z podejściem na filtr oleju 180,00
38. Rurka odpowietrzania silnika Sztucer  28,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
40. Śruba mocująca Mocuje mało koło rozrządu 8,00
41. Podkładka zabezpieczająca   5,00
42. Podkładka z pazurkiem   13,00
43. Małe koło rozrządu W komplecie z dużym kołem rozrządu 81, cena za komplet 120,00
44. Rozrzutnik oleju Rynnowy, montowany do wału  45,00
45. Klin małego koła rozrządu   3,00
46. Tuleja korbowodu Wymiar 21, przecięta fabrycznie. Pasuje do wszystkich typów tłoków. Po wprasowaniu wymaga dalszej obróbki rozwiertakiem nastawnym 5,00
47. Wał korbowy  Nowy, z rozrzutnikami oleju i dwoma sworzniami 480,00
48. Klin koła zamachowego   5,00
49a. Tłok nominalny Wymiar od 77,92 mm do 77,98 mm. Goły tłok 40,00
49b. Tłok remntowy I Wymiar od 78,12 mm do 78,18 mm. Goły tłok 40,00
49c. Tłok remontowy II Wymiar od 78,42 mm do 78,48 mm. Goły tłok 42,00
50. Zabezpieczenie sworznia Sprężyste, pasuje do wszystkich typów tłoków 1,50
51. Sworzeń tłokowy Średnica 21 mm, pasuje do wszystkich typów tłoków 12,00
52a. Pierścienie nominalne Wymiar 78,00 mm (4 kompresyjne i 4 tłokowe)  28,00
52b. Pierścienie remontowe I Wymiar 78,20 mm (4 kompresyjne i 4 tłokowe)  30,00
52c. Pierścienie remontowe II Wymiar 78,50 mm (4 kompresyjne i 4 tłokowe)  32,00
53. Koło zamachowe z niskim kołnierzem, z prowadnicami. Waga 5,2 kg, wysokość kołnierza 15 mm, srednica czopu 50 mm 220,00
54. Podkładka œruby koła zamachowego   3,00
55. Śruba sześciokątna Mocuje koło zamachowe z wałem korbowym 12,00
56. Prowadnica tarcz ciernych Montaż do koła zamachowego przez wtłoczenie na gorąco 6,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
58. Nakrętka pokrywy głowicy   5,00
59. Pokrywa głowicy Nowa 40,00
60. Uszczelka pokrywy głowicy Gumowa, montaż między głowicą a pokrywą głowicy 5,00
61. Głowica prawa półuzbrojona Nowy typ. W skład wchodzą: 1 odlew aluminiowy, 2 zawory, 4 sprężyny, 6 podkładek sprężynujących, 4 zabezpieczenia zaworów, 2 wmontowane gniazda zaworowe. 310,00
62. Nakrętka M8x1, ogólnie stosowana w karterze  1,50
63. Zestaw naprawczy W skłąd wchodzą: 2 cylindry, 2 tłoki z pierścieniami, 2 sworznie, 4 zabezpieczenia sworzni, bez rurek spływu oleju  400,00
64. Uszczelka osłony popychacza Gumowa, mocowana między karterem a osłoną laski 5,00
65. Uszczelka cylindra Papierowa, montaż między cylindrem a karterem 2,50
66. Osłona laski popychacza Stalowa rurka z kołnierzem 12,00
67. Cylinder Nowy  120,00
68a. Uszczelka głowicy Aluminiowa, montaż między głowicą a karterem 5,00
68b. Uszczelka głowicy Miedziano-stalowo-azbestowa, montaż między głowicą a karterem. Produkt rzemieślniczy, ręczne wykonanie. 28,00
69. Szpilka cylindra   6,00
70. Nakrętka szpilki cylindra   2,50
71. Głowica lewa półuzbrojona Nowy typ. W skład wchodzą: 1 odlew aluminiowy, 2 zawory, 4 sprężyny, 6 podkładek sprężynujących, 4 zabezpieczenia zaworów, 2 wmontowane gniazda zaworowe. 310,00
72. Głowica prawa nieuzbrojona W skład wchodzą: 1 odlew aluminiowy, 2 wmontowane gniazda zaworowe, 2 szpilki gaźnika M8x1 270,00
73. Gnizado zaworowe Brązowe  5,00
74. Pršdnica zaworowa Wykonana z fosforobršzu 16,00
75. Głowica lewa nieuzbrojona W skład wchodzą: 1 odlew aluminiowy, 2 wmontowane gniazda zaworowe, 2 szpilki gaźnika M8x1 270,00
76. Szpikla mocowania pokrywy głowicy   7,00
77. Szpilka gaźnika   4,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
80. Rozdzielacz ciśnienia gazu Zwany odmą, stalowy. 38,00
81. Duże koło rozrządu W komplecie z małym kołem rozrządu 43, cena za komplet 120,00
82. Koło zębate alternatora   32,00
83. Klin zębatki alternatora   3,00
84. Kosz łożyska wału rozrządu Stalowy, montowany do karteru silnika  15,00
85. Łożysko wału rozrządu Typ 205  15,00
86. Wał rozrządu Nowy typ  160,00
87. Popychacz laski Tulejka aluminiowa + tłoczek, z łbem okrągłym. nowy typ popychacza 32,00
88. Laska popychowa Stalowa  7,00
89a. Klawiatura zaworowa ssąca Nowy typ, wersja retro. Kopletna, w zestawie 2 stojaki wysokie, konik i sworzeń, sprzedaż w komplecie na jednš głowice, cena za jeden komplet 90,00
89b. Klawiatura zaworowa wydechowa Nowy typ, wersja retro. Kopletna, w zestawie 2 stojaki wysokie, konik i sworzeń, sprzedaż w komplecie na jednš głowice, cena za jeden komplet 90,00
90. Klin dużego koła rozrządu Montowany na wale rozrządu 3,00
91. Zabezpieczenie zaworów Montaż na zawór, śr. 8 mm 3,00
92. Nakładka sprężyny zaworowej Montaż nad sprężyną. 5,00
93. Sprężyna zaworowa zewnętrzna Duża  6,00
94. Sprężyna zaworowa wewnętrzna Mała  4,00
95. Podkładka sprężyny zaworowej Z masy plastycznej, amortyzuje uderzenia 2,00
96. Zawór ssący Trzpień śr. 8 mm 16,00
97. Zawór wydechowy Trzpień śr. 8 mm 16,00
Do góry

Lp. Nazwa Opis Cena [zł]
100. Koło zębate napędu pompy Przekazuje napęd z wałka rozrz±du na pompę poprzez wał napędu pompy. Montaż pod wałkiem rozrządu w karterze. 24,00
101. Wał napędu pompy Przekrój kwadratowy, łaczy koło zębate wały rozrządu z pompą 15,00
102. Uszczelka pompy oleju   2,00
103. Pompa oleju Kopletna 120,00
104. Sito pompy Mocowanie dwoma śrubami do korpusu pompy 22,00
Do góry

Części nieuwzględnione w cenniku dostępne są na indywidualne zamówienie.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego.


© Sowiet-Moto 2004
Ostatnia aktualizacja