Zamówienia

Składanie zamówienia

Części z naszej oferty można zamówić:

Asortyment

Części wymienione w katalogu są dostepne w ciągłej sprzedaży a ewentualne braki są uzupełniane w miarę możliwości. Niektóre elementy nie ujęte w cenniku firma Sowiet-Moto może sprowadzić na indywidualne życzenie klienta. Ceny części używanych i regenerowanych zależą od ich stopnia zużycia i podlegają negocjacji.

Zamówienie

W zamówieniu powinny się znaleźć dane osobowe nabywcy (imię, nazwisko, adres), oraz wykaz zamawianych części - model motocykla, numer pozycji, nazwa pozycji, ilość. Wskazane jest też podanie telefonu kontaktowego i adresu e-mail. Dane osobowe pozyskane przez firmę Sowiet-Moto służą jedynie w celu zrealizowania zamówienia i nie bedą wykorzystywane do innych celów czy też udostępniane osobom trzecim.

Wysyłka

Części wysyłamy poprzez Pocztę Polską lub firmę kurierską DHL na adres wskazany przez nabywcę. Jeśli nie zostanie to wyraźnie zaznaczone, paczki wysyłamy jako priorytetowe, dzięki czemu docierają one szybciej do odbiorcy przy nieznacznie wyższej opłacie. Jednocześnie z wysyłką paczki wysyłamy osobno list priorytetowy z wykazem części, ich cenami oraz dodatkowymi informacjami technicznymi. Sprzedający nie pobiera zaliczek ani przedpłat na wysyłane części (poza silnikami). Części o dużych gabarytach i masie odebrać można tylko w siedzibie firmy.

Rachunki

Firma Sowiet-Moto wystawia rachunki uproszczone, nie wystawia natomiast rachunków VAT, gdyż nie jest płatnikiem VAT.

Gwarancja i reklamacje

Pomimo że firma Sowiet-Moto dokłada wszelkich starań, aby wysyłane podzespoły były w pełni sprawne, ze względu na specyficzny asortyment nie ponosimy odpowiedzialności za materiał użyty przez producenta. W szczególności dotyczy to silników, skrzyń, dyferencjałów oraz podzespołów elektrycznych (alternatory, prądnice, regulatory, cewki) oraz używanych. Reklamacje będą rozpatrywane jedynie jeśli wadliwe części nie będą nosiły śladów eksploatacji.

Zwroty

Nabywca może zrezygnować z zamówienia bez podania przyczyny. Dla uniknięcia niepotrzebnych wydatków i strat, nabywca zobowiązany jest natychmiast poinformować telefonicznie firmę Sowiet-moto o fakcie rezygnacji z zamówienia. Firma Sowiet-Moto przyjmuje zwroty wcześniej zakupionych części do 10 dni od momentu wysłania paczki w urzędzie pocztowym (decyduje data stempla pocztowego). Po odesłaniu paczki (przesyłką bez pobrania) firma zwraca zapłaconą kwotę pomniejszoną o koszt przesyłki i przelewu pieniędzy.
Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów, a w razie jakichkolwiek wątpliwości dopytywać się przy zamawianiu.

© Sowiet-Moto 2004
Ostatnia aktualizacja